Jūlijā Valmierā notiks BMX Eiropas kausa 9. un 10. posms

13. un 14. jūlijā Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” pulcēsies spēcīgākie BMX riteņbraucēji, lai noskaidrotu Eiropas kausa 9. un 10. posma uzvarētājus.

Sestdien, 13. jūlijā, devītā posma sacensību dienā trasē dosies elites, U23 un junioru grupu sportisti. Fināli gaidāmi pusdienlaikā, bet vēlāk 9. posma sacensības uzsāks Cruiser un Challange kategoriju braucēji. Tāds pats laika grafiks būs arī 10. posma dienā – 14. jūlijā.

Uz starta noteikti redzēsim arī  Latvijas labākos braucējus, tostarp Latvijas čempionu Kristenu Krīgeru, Pasaules U23 čempioni Veroniku Moniku Stūrišku, kā arī tādus labi zināmus sportistus kā – Paula Kibare, Edgars Langmanis, Kārlis Pedraudzis un citi.

Eiropas Riteņbraukšanas savienības (UEC) organizētais Eiropas kauss ir lielākais un prestižākais BMX sacensību seriāls Eiropā, kur sportisti cīnās arī par vērtīgajiem UCI ranga punktiem.

Reģistrācija dalībai Latvijas BMX klubiem tiks atvērta otrdien, 4. jūnijā.

Ieeja sacensībās apmeklētājiem sestdien un svētdien būs bezmaksas.
Sacensību skatītājiem tiek nodrošināta arī bezmaksas auto stāvvieta. Taču pilsētas iedzīvotājiem un viesiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un sabiedriskā transporta kustības grafika izmaiņām. Par izmaiņām informācija būs pieejama Valmieras novada mājaslapā un sociālajos tīklos.

Tiekamies trasē!